Apie mus

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

„Reditus LT“ personalo sprendimai:
  • Tarpininkavimo paslaugos. „Reditus LT“ veikia kaip tarpininkas ir suteikia personalo atrankos paslaugą. Už vienkartinį specialisto atrankos mokestį darbuotojas atrenkamas „Reditus LT“ personalo ir perleidžiamas tiesioginiam darbdaviui, su kuriuo pasirašoma darbo sutartis.
  • Personalo nuoma. Darbuotojas yra įdarbinamas „Reditus LT“ įmonėje, kuri administruoja visus  darbo  dokumentus ir moka darbo užmokestį, o darbuotojas fiziškai dirba „Reditus LT“ kliento sukurtoje darbo vietoje.
  • Paslaugos pagal rangos sutartis. „Reditus LT“ turi įvairių sričių skirtingų kvalifikacijų  darbuotojų, todėl gali suteikti įvairias paslaugas užsakovui pagal jo poreikį.
„Reditus LT“ įdarbina:
  • Tiesiogiai pas darbdavį. „Reditus LT“ atlieka tarpininko vaidmenį ir suteikia personalo atrankos paslaugą. Darbuotojas atrenkamas „Reditus LT“ personalo ir perleidžiamas tiesioginiam darbdaviui, su kuriuo pasirašoma darbo sutartis.
  • Personalo nuomos pagrindais. Darbuotojas yra įdarbinamas „Reditus LT“ įmonėje, kuri administruoja visus su darbu susijusius dokumentus ir moka darbo užmokestį, tačiau darbuotojas fiziškai dirba „Reditus LT“ kliento sukurtoje darbo vietoje.
  • Pagal rangos (paslaugų) sutartį. Darbuotojas įdarbinamas „Reditus LT“ įmonėje, bet paslaugas teikia trečiajai šaliai – „Reditus LT“ klientui. Pagal šio tipo sutartį darbuotojas įdarbinamas tam tikroms paslaugoms atlikti per numatytą laikotarpį.
Daugiau kaip
0
laimingų darbuotojų.
Per
0
patikimų partnerių.
Dirbame
0
užsienio šalyse.
Esame sukaupę
0
metų patirtį.