DARBDAVIAMS

Kas gali būti geriau nei deleguoti užduotis, skirstyti atsakomybes bei prižiūrėti darbų kokybę, paliekant visus su personalo atranka ir administravimu susijusius klausimus išorinei personalo kompanijai?

Personalo nuoma bei ranga paplitusi visame pasaulyje dėl lankstumo ir resursų taupymo. Įmonės vadovui nereikia steigti atskiro žmogiškųjų išteklių padalinio ar samdyti specialisto komandos formavimui. Visi su darbuotojais susiję klausimai, sprendžiami išorinio partnerio, kuris, esant būtinybei ar atsitikus nenumatytiems atvejams, vienus darbuotojus gali pakeisti kitais. Nuomojantis personalą ar pasirinkus personalo rangos paslaugas, nereikia investuoti į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bei brangias jų administravimo sistemas. Taip pat išorinei kompanijai perleidžiamos atlyginimų, mokesčių skaičiavimo bei administravimo sritys.

Išorinės personalo sprendimų paslaugos – racionalus sprendimas, kai:

  • plečiama įmonės veikla arba planuojama įgyvendinti terminuotą didelės apimties projektą;
  • kuriamos laikinos darbo vietos;
  • dėl lėšų taupymo ar kitų priežasčių nenorima steigti naujų etatų;
  • nėra žmogiškųjų išteklių valdymo specialisto;
  • nėra resursų personalo administravimui;
  • reikia skubiai pakeisti įmonės darbuotojus (jiems atostogaujant ar ligos atveju).

Kodėl verta rinktis?

null

Ilgalaikė patirtis

„Reditus LT“ darbuotojai yra sukaupę daugiau kaip 6 metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose. Jie puikiai išmano kiekvienos šalies teisinius, socialinius, ekonominius aspektus, yra susipažinę su atskirų šalių darbo rinkos specifika.
null

Lanksti įdarbinimo sistema

Darbdaviams suteikiama pasirinkimo laisvė ir daugiau galimybių įdarbinti geidžiamiausius specialistus. „Reditus LT“ veikla remiasi trimis įdarbinimo modeliais: personalo nuomos, tarpininkavimo ir įdarbinimo pagal rangos (paslaugų) sutartį.
null

Didelė darbuotojų bazė

Iš didelės darbuotojų bazės paprasta atrinkti ir pasiūlyti geriausiai darbo reikalavimus atitinkančius specialistus. Dėl operatyviai organizuojamos personalo atrankos nereikia nukelti darbų pradžios – įsipareigojimus galėsite atlikti laiku ir su visiškai suformuota komanda.
null

Laiko ir pinigų taupymas

Pasirinkus išorines personalo valdymo paslaugas, taupomas laikas ir lėšos, reikalingos darbuotojų atrankai ir darbo santykių administravimui.
null

Draugiška pagalba

Kadangi personalo valdymo paslaugas teikiame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, pasitaiko įvairių nesusipratimų, kai fiziniai ir juridiniai asmenys ne iki galo supranta vieni kitus. Padedame įveikti kultūrinius berjerus, supažindiname su skirtingų darbo rinkų niuansais bei padedame spręsti su personalu susijusias problemas, teikiame rekomendacijas bei konsultacijas.

Į kokius pramonės sektorius orientuojasi?

Didžiausią patirtį ir žinių bagažą „Reditus LT“ yra sukaupusi statybos, maisto pramonės ir valymo paslaugų sektoriuose. Administracijos darbuotojai puikiai išmano šių sričių specifiką, teisinius, mokestinius bei socialinius aspektus Lietuvoje bei užsienio šalyse. Dėl sukauptos didžiulės darbuotojų bazės personalo sprendimai įgyvendinami greitai ir nepriekaištingai. Įvairiems darbams atlikti gali būti įdarbinami tiek aukštos kvalifikacijos, tiek nekvalifikuoti darbuotojai.

Ieškote naujų komandos narių?

Rekomenduosime jūsų poreikius atitinkančią personalo valdymo paslaugą bei padėsime atsirinkti geriausius darbuotojus ar suformuoti naują komandą.