DARBUOTOJAMS

Naujas darbas – tai neįkainojama patirtis ir plačios galimybės. Juk dirbant svarbu, kad deleguotos užduotys ir atsakomybės skatintų tobulėjimą bei suteiktų erdvės saviraiškai. Daugelis kompanijų vadovų savo didžiausiu turtu įvardija darbuotojus. Jie puikiai supranta, kad reikšmingiausius pasiekimus lemia ne turima įranga ar naudojamos technologijos, bet kompetentinga ir sumani komanda.

Lietuvos ir užsienio įmonių darbuotojai prioritetą teikia įmonėms, kur puikiai valdoma ir organizuojama darbo vadyba, yra įrengtos komfortiškos ir saugios darbo vietos bei sudaromi lankstūs darbo grafikai. Šiuolaikinės kompanijos laikosi pavyzdinės tvarkos darbo vietose, aiškiai ir konkrečiai paskirsto darbus bei atsakomybes už juos. Aukšta darbo kultūra padeda greitai integruotis į naują kolektyvą bei jaustis ne eiliniu darbuotoju, bet lygiaverčiu kolega ar neišskiriamos komandos dalimi.

Į kokius pramonės sektorius orientuojasi?

Paklausiausiais sektoriais darbo rinkoje išlieka: statybos, maisto pramonės ir valymo paslaugų. Šiose srityse įmonė turi sukaupusi didžiausią patirtį ir užmezgusi daugiausiai partnerių kontaktų. Įvairiems darbams atlikti gali būti įdarbinami tiek aukštos kvalifikacijos, tiek nekvalifikuoti darbuotojai.

Kodėl verta rinktis?

null

Ilgalaikė patirtis

„Reditus LT“ darbuotojai yra sukaupę daugiau kaip 6 metų patirtį įvairiose užsienio rinkose. Jie puikiai išmano kiekvienos šalies teisinius, socialinius, ekonominius aspektus, yra susipažinę su atskirų šalių darbo rinkos specifika. Dėl šios priežasties įdarbinti asmenys   gali jaustis saugiai dėl darbo legalumo bei visų jiems priklausančių garantijų.
null

Lanksti įdarbinimo sistema

Potencialiems darbuotojams suteikiama daug galimybių įsidarbinti tiek Lietuvoje, tiek užsienio kompanijose. „Reditus LT“ veikla remiasi trimis įdarbinimo modeliais: personalo nuomos, pagal rangos (paslaugų) sutartį ir tiesioginio įdarbinimo.
null

Ilgalaikiai kontraktai

Didžiausias įmonės prioritetas – ilgalaikės darbo sutartys. Ieškome patikimų partnerių, kurie orientuojasi į ilgalaikius  darbo santykius. Net jei darbuotojas įdarbinamas laikinam darbui, pasikeitus aplinkybėms, laikotarpis visada gali būti pratęsiamas.
null

Draugiška pagalba

Įdarbinus darbuotojus užsienio kompanijose, suteikiama visapusiška pagalba, sprendžiant kelionių, apgyvendinimo problemas. Įmonės darbuotojai mielai dalinasi patirtimi ir naudingais patarimais, kaip lengviau adaptuotis svetimoje šalyje bei naujame kolektyve.

Kaip vyksta įdarbinimo procesas?

Renkama darbuotojų bazė

Ją sudaro įvairių specialybių ir kvalifikacijos darbuotojai.

Vykdoma darbuotojų atranka

Atsiradus poreikiui, atrenkami geriausiai keliamus reikalavimus atitinkantys darbuotojai. Atsižvelgiama į darbo patirtį, turimas kompetencijas, užsienio kalbas ir pan.

Pasirašoma darbo sutartis

Su darbuotoju pasirašoma darbo sutartis personalo nuomai arba paslaugoms atlikti rangos pagrindais. Jei darbuotojas įdarbinamas tiesiogiai „Reditus LT“ kliento įmonėje, jis pasirašo darbo sutartį su tiesioginiu vadovu. Bet kokio pobūdžio darbo sutartyse įvardijamos konkrečios darbo sąlygos bei reglamentuojami būsimi darbo santykiai bei jų administravimas.

Sutarties pabaiga

Sutarties pabaiga ne visada reiškia darbo pabaigą. Jei darbdavys patenkintas darbuotoju ir turi galimybę su juo bendradarbiauti toliau, jis inicijuoja naują darbo sutartį ir siekia  išlaikyti gerą  darbuotoją.

Norite dirbti užsienyje?

Suteiksime jums išsamią informaciją apie darbo poreikį jūsų pasirinktoje šalyje arba pagal profesinę sritį.